16 Şubat 2011 Çarşamba

FUNNY FRAME

İnsan bir çocuğu olunca anlıyor zamanın ne denli hızlı aktığını. Bir bakıyorsun büyümüş , kocaman olmuş. Bu hızla akıp giden uzun süreçte yaşanılan, tadılan o kadar çok duygu var ki, hatırlanması gereken, saklanması gereken bir sürü an. İşte bu güzel anları hamileliğinizden başlayarak yazabileceğiniz bir ajandadan bahsedeceğim size.


Tıpış Tıpış Zamanlar hem albüm, hem defter hem de rehber olarak biz anneleri düşünerek hazırlanmış bir ajanda. Tıpış Tıpış Zamanlar’a hamileliğinizle ilgili gelişmeleri not edebilir, bebeğinizin fotoğraflarını sevimli çıkartmalarıyla sayfalara yapıştırabilirsiniz. Bebeğinizin ilk dişlerini çıkardığına, ilk adımlarını attığına şahit olurken tüm bunları kayıt altına almanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Tıpış Tıpış Zamanlar’ın yararlı sayfalarıyla bebeğinize sağlıklı menüler hazırlayabilir, boy - kilo takvimiyle gelişimini takip edebilirsiniz. Tıpış Tıpış Zamanlar’la anneler artık hem bilgilenecek hem de iyi vakit geçirecekler. Bebek bakımıyla ilgili püf noktaları, aşı takvimleri ve annelerin işine yarayacak daha birçok şey burada!

Gelelim sizin hediyenize ;

20 Şubat pazar 24:00'e kadar yorum bırakanlar arasından random.org'la belirlenecek bir kişi bu sevimli ajandayı kazanacak.

Tek şart kampanyayı bloğunuzuda veya facebook hesabınızda veya twitterda duyurmak.

Herkese bol şans

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder