17 Şubat 2011 Perşembe

dogalevimcomdan-3-kisiye-hediye

Doğal Evim, Byland Dış Ticaret Ltd.Şti tarafından kurulmuş olan ve doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Doğal Evim'de doğal temizlik, doğal kişisel bakım ürünleri, doğal gıda gibi bir çok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Her geçen gün zararlı kimyasallar kullanmadan üretilmiş, hem doğaya hem de sağlığımıza dost ürünleri portföyümüze ekleyerek Doğal Evim çatısı altında sizlere sunmaya devam ediyoruz.Doğal Evim, Doğal ve Sağlıklı,Kaliteli,Zararlı Kimyasallar İçermeyen,Doğaya Dost,Uygun Fiyatlı
yeni ürünleri hayatınıza katmaya devam edecek.


Doğal Evim kendi işinin sahibi olmak isteyenleri de yeni ve kazançlı fırsatlarla tanıştırmaktadır. Doğal Evim Distribütörü olarak hem sağlıklı ürünlerle tanışıp bu konuda kendinizi geliştirebilir, hem de evinizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Siz de Doğal Evim Network Sistemine üye olun, avantajlardan faydalanın.


Her hafta düzenlenen "Zararlı Kimyasalların Hayatımızdaki Etkileri" konulu seminere katılmak ve network sistemine kayıt olmak için info@dogalevim.com adresine e-mail gönderebilir veya 0.216.527 13 70 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Safegreen Buğday Özlü Doğal Vücut LosyonuDoğaya ve sağlığınıza dost. Zararlı kimyasallar, yapay koku içermez. Tamamen doğal. Cildinize susam yağlı ve buğday özlü doğal bakım.Ürün DetaylarıBUĞDAY YAĞININ FAYDALARI


- Buğday yağı kırışıklıkları ve yaşlanma belirtilerini azaltır


- Saçlara yumuşaklık ve parlaklık verir.


- Saç dökülmesini önler.


- Aynı zamanda etkili bir antioksidandır.


- Hücre yenileyicidir.


- Selülit için faydalıdır.


- Yanıklarda ve yara iyilrştirici olarak kullanılr.


- Cilt problemlerinde , kırışıklarda da etkili olarak kullanılır.


-Ayrıca hassas ve yıpranmış saçlar için faydalıdır.


-Renk açıcı özelliği sayesinde , Cilt lekeleri, güneş lekeleri ve doğum lekelerini giderir.


DOĞALEVİM ÜRÜNLERİ;SLS (Sodium Lauryl Sulfate) İçermez,Alkol içermez,Paraben İçermez.,Formaldehit İçermez,Yapay Koruyucu İçermez,Yapay Aroma İçermez,Etoksilat İçermez,Yapay Renklendiriciler İçermez,E.D.T.A. İçermez,P.E.G. (Poly Etilen Glikol) İçermez,P.G. (Propylene Glycol) İçermez,Parafin İçermez,Petro-kimyasal İçermez,Silikon İçermez,Çevre dostu ambalaj kullanılmıştır.
HEDİYE ÜRÜNÜMÜZÜ TANIDIK ŞİMDİ GELELİM KAZANMAK ŞARTLARIMIZA* DOĞAL EVİM FACEBOOK GRUBUNA KATILIP,ARKADAŞLARINIZA ÖNERMENİZ..


*DOĞAL EVİM SİTESİNE ÜYE OLUP 2 ÜRÜNE YORUM YAZMANIZ..


*KAMPANYAYI BLOG YADA FACEBOOK HESABINIZDA DUYURMANIZ,YORUM YAZDIĞINIZ ÜRÜN VE DUYURU LİNKİNİZLE YORUM BIRAKMANIZ..

KAMPANYAMIZ 1 AY SÜRELİ..SON KATILIM 8 MART..KARGO FİRMAMIZA AİT..

HERKESE BOL ŞANS..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder